сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 11
МЕГА БОМБА

Еве ја целата листа: Речиси цело семејство Заеви, министри, градоначалници и функционери на СДСМ добија кривични од Боки 13

home Регион

Паника на црногорска плажа: Додека деца си играа се појави змија долга еден метар (ВИДЕО)

Паника на црногорска плажа: Додека деца си играа се појави змија долга еден метар (ВИДЕО)

На црногорската плажа Булјарице, која се наоѓа недалеку од Петровец забележана е змија.

На видео снимката објавена на „Подгорочки времеплов“ се гледа змија долга околу еден метар и тоа покрај лежала и детски играчи.

Луѓе и деца бегале од неа, а на снимката немам датуми време, ниту пак пишува за каква змија се работи.

Парламентарни избори 2020