понеделник, 5. декември 2022. Вести денес: 127
АКТУЕЛНО

Скопје БЛОКИРАНО, Данела Арсовска со СПЕЦИЈАЛЦИ се брани од СКОПЈАНИ и новинарските екипи

home Регион

Невиден карамбол во Загреб: Масовно се тепале и жени и деца и трудници, а еден влетал во нив со автомобил (ВИДЕО)

Невиден карамбол во Загреб: Масовно се тепале и жени и деца и трудници, а еден влетал во нив со автомобил (ВИДЕО)

Во Загреб се случила масовна тепачка во која се пресметале две групи. Имало 20-тина луѓе кои жени, деца и трудници. Се тепале со летви, камења, што им дојде при рака.

Моментот е снимен на камера, а наводно се работи за две фамилии кои имале проблеми од претходно.

Еден од учесниците се качил во автомобил, се залетал и се обидел да прегази три лица.

Коронавирус