недела, 19. септември 2021. Вести денес: 26
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Регион

Најзгодниот политичар на Балканот не ја крие страста меѓу него и сопругата (ФОТО)

Најзгодниот политичар на Балканот не ја крие страста меѓу него и сопругата (ФОТО)

Чедомир Јовановиќ важи за еден од најзгодните политичари на Балканот.

Тој е лидер на српската Либерална демократска партија, а неговиот приватен живот е од голем интерес за јавноста.

Политичарот има убава сопруга, а на својот Инстаграм профил објави интересна фотографија со неа.

Чедомир сподели со јавноста фотографија на која се бакнува со својата сопруга Јелена, која е доказ дека и после повеќе години во брак, страста не згаснала. Иако фотографијата е со ефекти, убаво се гледа што прават на неа.

Чедо и Јелена имаат четири деца со необични имиња Михајло Лајф, Јана Харт, Зора Фејт и Анџелија Феј.

 

Коронавирус