сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 0
home Регион

НА СВАДБА ВО БЕЛГРАД: Маж починал додека играл оро

НА СВАДБА ВО БЕЛГРАД: Маж починал додека играл оро

На свадба организирана овој викенд во Белград се случила трагедија.

Маж на возраст од околу 50 години починал додека играл оро, јавуваат српските медиуми.

За потсетување, на почетокот од октомври се случи слична трагедија кога на свадба почина таткото на невестата. Човекот се срушил на подиумот покрај музичарите.