сабота, 26. септември 2020. Вести денес: 67
home Регион

Малата Моника открила кои биле последните зборови на „берберот од Малчан“

Малата Моника открила кои биле последните зборови на „берберот од Малчан“

После 10 дена интензивна потрага по 12- годишната Моника,таа е пронајдена во напуштена викендица.

-Жив нема да им паднам во раце, рекол Нинослав пред да ја пушти Моника и да побегне.

Ова Момика им го кажала на полицајците, а според нејзините зборови Нинослав со себе земал и огромен нож.

Потсетуваме дека пред 10 дена Моника исчезнала а полицијата започна интензивна потрага.

Коронавирус