недела, 20. ноември 2022. Вести денес: 1
home Регион

Македонец објави снимка од Неа Врасна: Невремето направи езеро од ова туристички место (ВИДЕО)

Македонец објави снимка од Неа Врасна: Невремето направи езеро од ова туристички место (ВИДЕО)

Невремето во Грција создаде многу проблеми. Многу грчки плажи сега се под вода. Засега нема информации за повредени македонски граѓани во невремето.

Невремето кое деновиве ја зафати Грција донесе големи проблеми на Халкидики.

Ви претставуваме вистинско езеро на Неа Врасна објавено од еден Македонец.

Коронавирус