среда, 4. август 2021. Вести денес: 71
home Регион

Македонци водеа љубов среде бел ден на тераса во Саранда (ВИДЕО+18)

Македонци водеа љубов среде бел ден на тераса во Саранда (ВИДЕО+18)

За време на летната сезона и одмори не изостануваат ни жешките сцени, особено по одмаралиштата кои излегуваат на море или на езеро.

Видеото подоле кое што ќе го гледате е направено во јужниот дел на Албанија, поточно во Саранда, каде се гледа како млад прар води љубов среде бел ден на терасата од изнајмен апартман.

Ваквта не сакана сцена ги вознемирира граѓаните на градот, туристите и случајните минувачи, кои што го пријавиле настанот во полиција, бидејќи наоколу се шетаат и деца кои би можеле да бидат сведоци на еден ваков не вскусен настан.

Инаку, како што пренесуваат тамошните локални портали, станот бил издаден на пар од Македонија кои што летниот одмор го помунувале на брегот на Јонското море.

Коронавирус