петок, 4. декември 2020. Вести денес: 91
Во живо

ВМРО-ДПМНЕ денес со блокада во Скопје и со протест во 20 градови, оставка на Заев веднаш!

home Регион

Колинда се фати за микрофон и почна да танцува (ВИДЕО)

Колинда се фати за микрофон и почна да танцува (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се споделува видео на кое хрватската претседателка, Колинда Грабар-Китаровиќ повторно пее. „Покрај тоа што пее, Китаровиќ и танцува со високо подигнати раце“, коментира порталот „ЦДМ“.

Погледнете во продолжение:

 

Коронавирус