сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Регион

Колинда се фати за микрофон и почна да танцува (ВИДЕО)

Колинда се фати за микрофон и почна да танцува (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се споделува видео на кое хрватската претседателка, Колинда Грабар-Китаровиќ повторно пее. „Покрај тоа што пее, Китаровиќ и танцува со високо подигнати раце“, коментира порталот „ЦДМ“.

Погледнете во продолжение:

 

Коронавирус