среда, 1. февруари 2023. Вести денес: 148
home Регион

Им кажал на цариниците дека купил само брашно, кога го отвориле автомобилот имале што да видат (ФОТО)

Возачот рекол дека немал што да пријави и дека купил само брашно.
Им кажал на цариниците дека купил само брашно, кога го отвориле автомобилот имале што да видат (ФОТО)

Цариниците во Србија запреле возило во кое пронашле неколку килограми марихуана.

Возачот рекол дека немал што да пријави и дека купил само брашно.

Цариниците сепак одлучиле да го претресат возилото.

Внатре пронајдоа голема количина на дрога.