недела, 28. мај 2023. Вести денес: 68
home Регион

Голема трагедија наместо свадба во Србија: Бремена припадничка на војската се самоуби пред својата венчавка

Голема трагедија наместо свадба во Србија: Бремена припадничка на војската се самоуби пред својата венчавка

Србинка која била дел од Армијата се самоубила во петтиот месец од бременоста.

Се работи за 24-годишната Б.М. која како што пишуваат српските медиуми се самоубила во својот дом иако била петти месец бремена и во саботата требало да се мажи.

Таа се самоубила со карабин, во сопственост на нејзиниот невенчан сопруг, кој исто така е војник.