среда, 27. мај 2020. Вести денес: 92
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Регион

Го чуваа специјалци: Ердоган во Белград се возеше со блиндиран Мерцедес

Го чуваа специјалци: Ердоган во Белград се возеше со блиндиран Мерцедес

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган кој беше во официјална посета на Србија. Во Белград имаше посебни мерки за безбедност и Ероган се чуваше на највисоко ниво.

Тој има на располагање блиндиран Мерцедес со затемнети стакла и до него е невозможно да се пријде бидејќи е под бурното око на српските специјалци.

Коронавирус