понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Регион

ФОТО: Судир на два автобуси во Белград, ужасна слика на местото на несреќата

ФОТО: Судир на два автобуси во Белград, ужасна слика на местото на несреќата
Pink.rs

Тешка сообраќајна несреќа се случила утринава во Белград.

Како што јавуваат српските медиуми, според првичните информации, во судир на два автобуси и автомобил во Земун, животот го загуби едно лице додека три се повредени.

Порталот Пинк.рс објави фотографии од местото на тешката несреќа.

Pink.rs

 

Парламентарни избори 2020