четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 173
home Регион

(Фото) Рама повторно во патики на средбата во Прага

(Фото) Рама повторно во патики на средбата во Прага

На средбата на В4 (Полска, Унгарија, Чешка, Словачка), во Прага, премиерот на Албанија Еди Рама одлучи повторно оделото да го комбинира со бели патики.

Да потсетиме дека Рама во континуитет вака се појавува по разни состаноци.

Коронавирус