понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 122
home Регион

ФОТО: Нема човек кој зачудено не гледал во оваа госпоѓа во автобус- Нејзините очи привлекуваат внимание

ФОТО: Нема човек кој зачудено не гледал во оваа госпоѓа во автобус- Нејзините очи привлекуваат внимание

Кога мислите дека се сте виделе, само влезете во градски превоз во Белград и со гаранција ќе се изненадите, пишуваат српските медиуми.

Друштвените мрежи се полни со фотографии од трамваи и автобуси од улиците на главниот град, но овие денови се зборува само за дамата која има необичен стил на шминкање.

Може да се каже дека за вкусови не се разговара, но мора да се потврди дека со овој изглед, оваа госпоѓа навистина привлекува внимание.

Коронавирус