четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Регион

ФОТО: Мерцедес влета во кафуле

ФОТО: Мерцедес влета во кафуле

„Мерцедес“ влетал во кафуле во Мостар.

Aвтомобил влетал во терасата на едно кафуле, вчера околу 23.30 часот во градот Мостар, во БиХ.

Возачот на „мерцедесот“ изгубил контрола над возилото и влетал во кафулето.

-Никој не е повреден на терасата, пишува Бљесак.инфо.

Коронавирус