петок, 30. јули 2021. Вести денес: 152
home Регион

ФОТО: Цени „боли глава„- Будва покапа и од Монте Карло

ФОТО: Цени „боли глава„- Будва покапа и од Монте Карло

Фотографии кои се појавија на социјалните мрежи од еден бар воБудва во екот на сезоната, прикажуваат дека цените се превисоки.

Доколу го погледнете ценовникот ќе размислите дали би седнале во овој локал.

Имено доколу сакате да испиете едн цеден портокал, треба да одвоите некаде околу 650 денари, а љубителите на ананас, еден џус ќе ги чини и до 1000 денари.

Се надеваме дека ова не се стандардните цени во секое летувалиште во Цена Гора, бидејќи на цените може да им позавиди и Монте Карло.

Коронавирус