петок, 3. февруари 2023. Вести денес: 96
home Регион

Еве кој дивел со „Хамер“ во центарот на Белград и удирал во се што ќе стигне (ФОТО)

Еве кој дивел со „Хамер“ во центарот на Белград и удирал во се што ќе стигне (ФОТО)

Возачот кој пред некој ден дивел со „Хамер“ во центарот на Белград бил стенд-ап комичарот Оливер Шотра, со британско-српско потекло, пренесе српски Блиц.

Комичарот со хамерот прво го соборил семафорот, па удрил во киоск. Вработената во киоскот е полесно повредена.

Потоа возачот удрил во капија од куќа, предизвикал сообраќајки, па излегол од возилото и заминал во непознат правец.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by @ l0liver on