сабота, 22. јануари 2022. Вести денес: 2
home Регион

Драмата во Грција низ фотографии

Драмата во Грција низ фотографии

Овие фотографии од драмата во Грција со својот мобилен телефон ги направил Никос Калогерикос, жител на опожареното подрачје во Атина.

Коронавирус