понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 94
home Регион

Босанка во крвав поход: Ја убила јатрвата, го ранила деверот и пукала во уште две лица-причината уште пошокантна од чинот

Босанка во крвав поход: Ја убила јатрвата, го ранила деверот и пукала во уште две лица-причината уште пошокантна од чинот

Жена ја убила својата јатрва, а потоа го ранила деверот и уште две лица. Трагедијата се случила во Босна и Херцеговина.

Претходно, синот на обвинетата извршил самоубиство, а таа сметала дека за тоа е виновна црна магија и нејзината јатрва.

Одлучила да ја убие со пиштол, а по злосторството била веднаш уапсена од страна на полицијата.

Коронавирус