сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 38
home Регион

Балканска работа: Со багер му го уништи автомобилот на човекот кој му должел пари (ВИДЕО)

Балканска работа: Со багер му го уништи автомобилот на човекот кој му должел пари (ВИДЕО)

Сопственикот на патничкиот автомобил не му ги вратил парите на багеристот, но не се споменува сумата.

Невообичаен инцидент се случил денеска во местото Кулаши кај Прњавор, БиХ. Имено, багерист целосно уништил паркиран автомобил.

Според порталот „Прњавор инфо“, возачот на багерот го уништил автомобилот на човекот кој му должел пари. Целиот инцидент го снимал очевидец од блискиот објект, погледнете како изгледаше тоа.

Коронавирус