вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 104
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Ракомет

Во продажба билетите за Вардар-Монпелје, еве ги цените

Во продажба билетите за Вардар-Монпелје, еве ги цените

Од денеска (19 февруари 2020) на пладне, 12 часот во продажба се пуштаат поединечните билети за последниот домашен натпревар на Вардар во групната фаза од ЕХФ лигата на шампионите против Монпелје.

Продажбата ќе се врши онлајн преку www.ticketplus.mk.

https://ticketplus.mk/SingleEvent/Index/462

Натпреварот Вардар – Монпелје е закажан за 29 февруари 2020 година во СЦ „Јане Сандански” во 17,30 часот.

Цената на поединечните билетите за натпреварите со Монпелје се:

* трибина – 350 денари

* А блок – 400 денари

Купувањето на билетите е можно 24/7 преку онлајн – www.ticketplus.mk

Парламентарни избори 2020