четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 1
home Ракомет

Во кафеаните во Скопје се фрлаа и маси од радост за Вардар! (ВИДЕО)

Во кафеаните во Скопје се фрлаа и маси од радост за Вардар! (ВИДЕО)

Лудо беше синоќа, победата на Вардар над Барселона предизвика неизмерна радост во Скопје, а некои од прославите беа уникатни.

Колку се сака Вардар и каква беше атмосферата во Скопје зборува ова видео. Сопственикот на една скопска кафеана ја крена и ја фрли масата иако на неа имаше пиење, телефони, цигари…

Коронавирус