среда, 15. јули 2020. Вести денес: 252
ИЗБОРИ 2020

ДИК СО НОВИ БРОЈКИ: Еве колкава е излезеноста до 19 часот во Македонија

home Ракомет

ВИДЕО: ВАРДАРЕ не можам без тебе, до крај за тебе ќе гинеме

ВИДЕО: ВАРДАРЕ не можам без тебе, до крај за тебе ќе гинеме

Вардаре не те оставаме е насловот на новата навивачка песна на навивачката група „Комите“.

Имено оваа песна за прв пат можевме да ја слушнеме од група навивачи на Вардар кои се враќаа од Унгарија, откако Вардар успеа да обезбеди пласман на Ф4 турнирот во Келн.

За што поточно се работи слушнете сами.