петок, 4. декември 2020. Вести денес: 98
Во живо

ВМРО-ДПМНЕ денес со блокада во Скопје и со протест во 20 градови, оставка на Заев веднаш!

home Ракомет

ВИДЕО: Украинците го спорат голот на Лазаров, сметаат дека имало чекор повеќе

ВИДЕО: Украинците го спорат голот на Лазаров, сметаат дека имало чекор повеќе

Поразениот секогаш има право да се лути, па во таа насока е и објавата на сајтот на Украинската ракометна федерација, со која тие сметаат дека Кире направил чекор повеќе, објавува Дриблинг.мк.

Но, ништо не може да го смени вчерашниот исход и победата на Македонија.

Па еве, заклучите и самите, дали Кире направи чекор повеќе.

Коронавирус