петок, 3. јули 2020. Вести денес: 241
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Ракомет

ВИДЕО: Танцот на Стојанче Стоилов

ВИДЕО: Танцот на Стојанче Стоилов

Вардар водеше тешка битка со екипата на Пик Сегед во реваншот во Сегедин. По негативата во првиот дел вардарци се враќаа во игра.

Кој друг ако не капитенот на екипата ќе ја подигне мотивираноста на играчите. Со за него карактеристична пируета постигна гол, а потоа со мотивирачка рекција се обиде да ги крене соиграчите.

Голот и реакцијата погледенете ги во следново видео:

 

Парламентарни избори 2020