среда, 3. март 2021. Вести денес: 2
home Ракомет

ВИДЕО: Спектакуларниот цепелин на Лазаров и Манасков

ВИДЕО: Спектакуларниот цепелин на Лазаров и Манасков

Во тек е ракометниот натпревар на Светското првенство меѓу Македонија и Шпанија, а нашите ракометари постигнаа спектакуларен гол.

Погледнете го цепелинот на Кире Лазаров и Дејан Манасков:

Коронавирус