понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 0
home Ракомет

ВИДЕО: Ракометарите на тренинг пред утрешниот натпревар, ечи „Ја излези Ѓурѓо“ во автобусот

ВИДЕО: Ракометарите на тренинг пред утрешниот натпревар, ечи „Ја излези Ѓурѓо“ во автобусот

Борко Ристовски, нашиот репрезентативен голман на „Инстаграм“ сподели каква е атмосферата во автобусот додека одат кон салата.

Тренинг пред утрешниот натпревар

Тренинг пред утрешниот натпревар

Gepostet von SPORTM.mk am Donnerstag, 9. Januar 2020

Коронавирус