вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 23
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Ракомет

ВИДЕО: Ова е најдобриот погодок во Ф4: Вртелешката на Дибиров

ВИДЕО: Ова е најдобриот погодок во Ф4: Вртелешката на Дибиров

Вртелешката на Дибиров која во почетните минути од финалето во Лигата на шампиони донесе водство за Вардар од 6:4, е избрана за најдобар погодок на фајнл фор турнирот во Келн.

Коронавирус