петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 61
home Ракомет

ВИДЕО: Одлична одбрана на Кизиќ и тоа со глава!

ВИДЕО: Одлична одбрана на Кизиќ и тоа со глава!

Вардар во моментов го игра натпреварот против Фленсбург.

Гледеме еден одличен и борбен натпревар, а одбраната на Кизиќ покажува колкава е борбеноста и желбата за победа.

Видеото може да го погледнете на Спортм.мк

Коронавирус