вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 118
home Ракомет

ВИДЕО ОД ДРОН: Игла да фрлиш нема каде да падне…плоштадот „Македонија“ полн!

ВИДЕО ОД ДРОН: Игла да фрлиш нема каде да падне…плоштадот „Македонија“ полн!

Сите навивачи на Вардар се собраа на плоштадот во Скопје да ги пречекаат европските шамиони на Вардар.

Плоштадот е преполн со граѓани од сите возрасти, деца, возрасни, жени и мажи.

СпортМ објави видео од дрон на кое се гледа каква е атмосферата на плоштадот „Македонија“

Игла да фрлиш нема каде да падне…плоштадот „Македонија“ полн!

Игла да фрлиш нема каде да падне…плоштадот „Македонија“ полн!Видео: МРТ

Gepostet von SPORTM.mk am Montag, 3. Juni 2019

Коронавирус