понеделник, 9. декември 2019. Вести денес: 38
home Ракомет

ВИДЕО: Новата химна за Вардар доби видео запис

ВИДЕО: Новата химна за Вардар доби видео запис

Пред околу еден месец на социјалната мрежа Фејсбук две девојки објавија видео каде пејат песна за Вардар. Сега истата таа песна доби видео запис и продолжение на текстот.