вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 129
home Ракомет

ВИДЕО: Комити го окупираа хотелот на Вардар во Келн, вака се пречекуваат ШАМПИОНИТЕ!!!

ВИДЕО: Комити го окупираа хотелот на Вардар во Келн, вака се пречекуваат ШАМПИОНИТЕ!!!

Ракометарите на Вардар по заминувањето од „Ланксес Арена“ се упатија кон хотелот „Радисон Блу“, а таму ги чекаа многубројните навивачи, кои сакаа да ја поделат радоста…

Коронавирус