недела, 12. јули 2020. Вести денес: 72
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Ракомет

ВИДЕО: „Бисер балкански“ ечи во соблекувалната, ракометарите заслужено слават

ВИДЕО: „Бисер балкански“ ечи во соблекувалната, ракометарите заслужено слават

Ечи „Бисер балкански“ од соблекувалната на македонската репрезентација.

Ракометарите одиграа нерешено со Германија, останаа непоразени и како првопласирани во групата продолжуваме во втората фаза на ЕП во Вараждин.

„Пораз што беше тоа???“ – напиша Филип Лазаров кој поради повреда мораше да го пропушти денешниот дуел, но никој не ја пропушти прославата.

Poraz , sto beshe toa ???

A post shared by Filip (@filip023) on

Парламентарни избори 2020