четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 119
home Ракомет

ВИДЕО: Атракција против европскиот првак, цепелинот на Лазаров и Георгиевски

ВИДЕО: Атракција против европскиот првак, цепелинот на Лазаров и Георгиевски

Aтракција со цепелин во која учестуваа Кире Лазаров и Гоце Георгиевски е најкоментираниот момент на полувремето од мечот на нашите ракометари со германските.

Локални избори 2021