четврток, 13. август 2020. Вести денес: 138
home Ракомет

Вардар го поздрави Стоилов: КАПИТЕНОТ!!!

Вардар го поздрави Стоилов: КАПИТЕНОТ!!!

Ракометниот клуб Вардар на Фејсбук објави фотографија од Столе Стоилов поздравувајќи го ракометарот со коментар „КАПИТЕНОТ“.

Коронавирус