сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 106
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Ракомет

Вардар го добива првото засилување, доаѓа од Монпеље

Вардар го добива првото засилување, доаѓа од Монпеље

Монпеље му дозволи на Никола Портнер да замине во Вардар! Преостанува уште да се договорат голманот и Европскиот Шампион за соработка!

Парламентарни избори 2020