четврток, 9. јули 2020. Вести денес: 1
МЕГА БОМБА

ВИДЕО: Тежок меѓународен блам на Заев, лажеа дека спречиле хибриден напад, а Заев пред пранкери го напаѓа Макрон, затвора аеродром, ќе населува мигранти

home Ракомет

Трагедија во Копривница, почина ракометар

Трагедија во Копривница, почина ракометар

Поранешниот голман на Копривница, 40-годишниот Звонимир Чмарко е пронајден мртов во семејната куќа, пренесува Подравски.

Засега се непознати причините за смртта на чуварот на мрежата, кој бил пронајден од членовите на семејството, а чие тело е дадено на обдукција.

 

Парламентарни избори 2020