недела, 5. јули 2020. Вести денес: 83
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Ракомет

Столе Стоилов: Ова е ваша заслуга народе, ова е за вас! Радувај се МАКЕДОНИЈО!

Столе Стоилов: Ова е ваша заслуга народе, ова е за вас! Радувај се МАКЕДОНИЈО!

Ова е ваша заслуга народе, ова е за вас!!! Радувај се МАКЕДОНИЈО!!! РК Вардар е европски шампион!!!, вели капитенот Столе Стоилов.

Парламентарни избори 2020