сабота, 21. мај 2022. Вести денес: 99
home Ракомет

Стоилов открива: Кој е најголем лутко, а кој спанко во македонската репрезентација (ВИДЕО)

Стоилов открива: Кој е најголем лутко, а кој спанко во македонската репрезентација (ВИДЕО)

Пикерот на македонската ракометна репрезентација, Стојанче Стоилов во блиц интервју за 24ракомет открива кој според него е најголем спанко, лутко, но и најголем заводник во нашиот национален тим.

Коронавирус