понеделник, 24. септември 2018. Вести денес: 148
home Ракомет

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Вардарки тргнаа по европската круна

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Вардарки тргнаа по европската круна

ЖРК Вардар го започнa големото финале од Лигата на шампионите против екипата Ѓер.

Им посакуваме многу среќа на нашите ракометарки и се надеваме дека ќе го донесат пехарот во Скопје.

Натпреварот можете да го следите во живо на овој ЛИНК