петок, 30. октомври 2020. Вести денес: 130
home Ракомет

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Пристигнаа шампионите- пеколна атмосфера на скопскиот аеродром

СЛЕДЕТЕ ВО ЖИВО: Пристигнаа шампионите- пеколна атмосфера на скопскиот аеродром

Пристигнаа ракометарите на РК Вардар.

Навивачите во голем број на скопскиот аеродром ги пречекаа своите спортски херои, а атмосферата е пеколна и не стивнува.

По аеродромот, прославата ќе продолжи на плоштад, а дотогаш следете ја во живо атмосферата на скопскиот аеродром.

Коронавирус