петок, 3. јули 2020. Вести денес: 217
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Ракомет

Следете во живо Македонија – Турција

Следете во живо Македонија – Турција

Средбата меѓу Турција и Македонија е од 5. коло од Групата 3 во рамки на квалификациите за Европското првенство во 2020 година. Македонија е во одлична позиција, но за да има уште поубав финиш на овие квалификации мора денеска да одработи на високо ниво и да ја совлада Турција.

Овој меч почнува од 18 часот. Следете на овој линк

Парламентарни избори 2020