понеделник, 27. јануари 2020. Вести денес: 161
home Ракомет

РК Вардар започна со продажба на сезонски билети

РК Вардар започна со продажба на сезонски билети

Ракометниот клуб Вардар објави дека стартува со регуларна продажба на сезонски билети

-Сите што сакаат да купат сезонски билети за натпреварите на РК Вардар истото можат да го сторат од денеска до 9 септември, на билетарницата на СЦ „Јане Сандански“ и онлајн www.ticketplus.mk
Во продажба се пуштени и сезонските билети што не беа заменети за времетраењето на приоритетната замена, објави клубот на социјалните мрежи.