понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 165
home Ракомет

Преубавите чирлидерки ја „запалија“ атмосферата во Јане Сандански на финалниот СЕХА турнир (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Преубавите чирлидерки ја „запалија“ атмосферата во Јане Сандански на финалниот СЕХА турнир (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Присутните навивачи на Вардар вечерва освен во ракометот можат одлично да уживаат и во убавите девојки присутни ма мечот помеѓу Вардар и Мешков Брест во салата Јане Сандански во Скопје.

Според фотографиите од лице место може да се забележи дека убавите чирлидерки буквално ја запалија атмосферата во Јане Сандански на финалниот СЕХА турнир, погледнете и уживајте.

ФОТО: КУРИР.МК

Коронавирус