петок, 30. септември 2022. Вести денес: 178
home Ракомет

НУЛАРИЦА: Тројца ракометари со нови фризури поради клaдба! (ФОТО)

НУЛАРИЦА: Тројца ракометари со нови фризури поради клaдба! (ФОТО)

Дејан Манасков, Столе Стоилов и Филип Кузмановски со нов имиџ ќе ги продолжат натпреварите на Европското ракометно првенство.

Тројцата ракометари направија заедничка фотографија со новите фризури и ја споделија на социјалните мрежи.

Новиот имиџ е поради интерна кладба и тие мораа да се ишишаат „нуларица“.

Коронавирус