четврток, 29. октомври 2020. Вести денес: 134
Во живо

Народот против загадувањето на воздухот, протести организирани од ВМРО-ДПМНЕ во 19 часот

home Ракомет

„Комити“ во екстаза: Нема штедење, ечат грлата за поддршка на Вардар (ВИДЕО)

„Комити“ во екстаза: Нема штедење, ечат грлата за поддршка на Вардар (ВИДЕО)

Вардар има голема поддршка во Келн во битката со унгарскиот гигант Веспрем. „Црвено-црните“ добро играат, а навивачите ги „дерат“ грлата во максимум за поддршка. Еве како звучат одблиску…

Коронавирус