четврток, 9. декември 2021. Вести денес: 18
home Ракомет

Комити имаат нешто да ви порачаат

Комити имаат нешто да ви порачаат

Сега кога еуфоријата полека спласнува една мисла ми се врти во глава….

Зошто на прославата имаше 100.000 народ а на последниот домашен меч против Еврофарм Работник едвај 300 луѓе во публика??????

Зошто на мечот против Пик во 1/4 финалето се бараше карта плус и салата беше фул,а на мечот со Работник влезот беше слобoден а салата беше празна….

Зошто Македонски народе не си ги бодрите своите идоли на секој натпревар без разлика против кого се игра!!!

PS: НЕ СЕ САКА ТАКА СВОЈОТ КЛУБ,ОВОЈ НАШ ВАРДАР НЕ ЗАСЛУЖУВА ЛАЖНИ ФАНОВИ!

Коронавирус