вторник, 28. јануари 2020. Вести денес: 0
home Ракомет

„Комити“ имаат една порака: Си играте со оган, за него ќе ве одереме!

„Комити“ имаат една порака: Си играте со оган, за него ќе ве одереме!

Навивачката група на Вардар со поддршка за ракометарот Стојанче Стоилов и неговото демонстративно напуштање на манифестацијата „Спортист на годината“.

„Комити“ на „Фејсбук“ испратија порака:

Си играте со оган…За него ќе ве одереме!