четврток, 28. септември 2023. Вести денес: 130
home Ракомет

Кирил Лазаров со ефектен гол за најавните ТВ шпици (ВИДЕО)

Кирил Лазаров со ефектен гол за најавните ТВ шпици (ВИДЕО)

Во меч од Европската лига, во кој нашиот капитен Кирил Лазаров постигна еден погодок за неговиот Нант во мечот против Бенфика

Но, тој беше за паметење, со оглед што беше реализиран со вистинска „бомба“ од десетина метри.