четврток, 12. мај 2022. Вести денес: 159
home Ракомет

Капитенот на македонската ракометна репрезентација Кирил Лазаров со новогодишна честитка до сите (ВИДЕО)

Капитенот на македонската ракометна репрезентација Кирил Лазаров не ги заборави Македонците и преку новогодишна честитка им се обрати на сите.
Капитенот на македонската ракометна репрезентација Кирил Лазаров со новогодишна честитка до сите (ВИДЕО)

-Драги членови на школата, кампери и Македонци ви посакувам се најдобро во новата 2018 година, ви посакувам многу здравје, среќа и љубов во истата, ваш Кирил Лазаров, стои во честитката.

Коронавирус